Bezdrátový rozhlas

Bezdrátový digitální rozhlas BIS III-digi je nejmodernější a velmi spolehlivé zařízení, který je využíván pro ozvučení měst a obcí, kde nahrazuje stávající nevyhovující obecní rozhlasy.

Systém BIS III-digi je schválený Ministerstvem vnitra GŘ jako koncový prvek JSVV, dle požadavků č.j. MV-24666-1/PO-2008. Je určen k šíření informací o událostech ve městě nebo obci, informací komerčního charakteru a také k varování a vyrozumění obyvatelstva v případě mimořádných událostí-živelných pohromách, chemických haváriích, požárech, atd.

BIS III-digi je plně zálohovaný a funkční i při výpadku elektrické energie.
Bezdrátový informační systém řeší kvalitní ozvučení měst a obcí a zároveň svým technickým řešením zajišťuje varování obyvatelstva i v případě nepřítomnosti obsluhy na úřadě.

ZPRACOVÁNÍ STUDIE A MĚŘENÍ POKRYTÍ SIGNÁLU ZDARMA

Rozhlasový bezdrátový přijímač (hnízdo)

BR přijímače se montují na sloupy veřejného osvětlení a jsou plně zálohovány bezúdržbovým akumulátorem, který je napájen z vedení veřejného osvětlení. Ke každému přijímači lze připojit 1 až 4 kusy reproduktorů. Přijímače mají zabudovanou regulaci hlasitosti a digitální kódování proti zneužití systému neoprávněnou osobou.

 

Bezdrátová vysílací ústředna

Slouží jako vysílací pracoviště, nahrazuje klasickou starou ústřednu. Umožňuje přenos akustických signálů (mluvené slovo, hudba, gong). Součástí ústředny je mikrofon a CD, USB, MP3 přehrávač.
Dosah vysílaného signálu je až do vzdálenosti 10 km. K ústředně je možné připojit neomezený počet bezdrátových přijímačů (hnízd).

Mám zájem o bezdrátový rozhlas.

Pro více informací nás kontaktujte vyplněním formuláře níže. Ozveme se vám zpět.
Můžete také volat na +420 571 614 820 nebo +420 608 773 590.